Carbon Collective

Carbon Collective logo

Carbon Collective (edaspidi ka CC) on Inglismaa preium detailing ehk auto iluhooldustoodete  ja autopesu tarvikute bränd, mille ametlik maaletooja ning edasimüüja on Naisss.

Carbon Collective on loodud detailerite poolt detaileritele,  seega  sihiks on esmaklassiline kvaliteet ja kasutusmugavus nii professionaalidele kui ka kodujasutajatele.

“Wax is dead” slogan esindab CC põhimõtteid, pakkudes innovaatilist alternatiivi vanakooli traditsioonilistele kaitse ja hooldus toodetele. Enamus CC tooteid on keraamika ehk SiO2 baasil. Valikust leiab sobiva detailing tote ka kõige nõudlikum autopesu entusiast ning professionaal.

Eestis on Carbon Collective tooteid kasutatud juba 7 aastat Naisss autospa poolt. CC toodetega on hooldatud ja kaitstud juba sadu autosid ning uueväärsete autodega rõõmustatud sama palju kliente. Olen seda tegelikult seni salajas hoidnud, et veenduda toodete sobivuses Eesti tingimustesse ning nüüd saan pakkuda kõigile võimalust CC laialdase tootevalikuga ise tutvuda.

CC tootevalik on pidevas arengus ning igal aastal lisandub hulgaliselt uusi või värskendatud tooteid, seega hoia kindlasti meie sortimendil e-poes silma peal ning piilu ka detailing nippide ÕPI lehelt kasulikke teadmisi!


Facebook


Instagram