Carbon Collective Arch Blaster survepesuri otsik

37.99

Ainult 1 laos

Carbon Collective Arch Blaster kiirkinnitus liitega survepesuri turbootsikuga saad nüüd väiksema vaevaga puhtaks ka porised rattakoopad, auto põhja ja palju muud.

Kirjeldus

Arch Blaster survepesuri otsik – turbootsik

Hübriid- ja elektriautode turule tulekuga on tootjate hulgas suurenenud materjali või “vaipkatte” stiilis logarite kasutamine, mis on tuntud kui keeruliselt puhastatavad. Siin on probleemile vastus, Carbon Collective Turbootsik.

Arch Blasteril on kõrgrõhuga nullkraadine juga, mis pöörleb kiiresti ringja vooluna. Kõrge võimsusega juga pakub kiiret ja võimsat puhastust.

 

Kasutamine:

  • Turbootsik on ette nähtud plast- ja vaip materjalist koopasisudele, veermiku detailidele ja põhjaalustele komponentidele, vedrustuse detailidest mootoriplokkideni.
  • Selle otsiku kasutamine ei ole soovitatav kerel või värvitud pindadel (välja arvatud juhul, kui soovid selle värvi eemaldada, on katsetatud, et see on ideaalne lahtise värvi eemaldamiseks enne uuesti värvimist).
  • Viimistletud samas värvitoonis kui Carbon Collective roostevabast terasest lühike survepesuri püstol, pehme kumja kaitsekihiga, mis tagab, et rattaga või kerega kokkupuutel ei jää mingeid jälgi.

Omadused:

  • MAX  rõhk – 3600 PSI / 250 bar
  • MAX vee temperatuur – 60 ° C
  • 1/4″ kiirühendusega

Kaks düüsi suurust:

  • Erinevalt teistest turul saada olevatest standardsetest düüsidest on Carbon Collective omad saadaval kahe ava suurusega. See tagab maksimaalse ühilduvuse, kuid ka jõudluse, olenemata sellest, millist survepesurit kasutad.
  • Ava suurus määrab, kuidas sinu survepesur toimib. Veendu, et tellid õige suurusega düüsi, et saada oma komplektist maksimumi, vältides samas koormusega seotud probleeme.

Ava suuruse soovitused:

Reegliks võib pidada järgmist:

 • 0,3 – 6 liitrit minutis ja alla selle – (madala võimsusega kodused survepesurid, näiteks Kärcher, Nilfisk, Bosch jne) – Pole hetkel saadaval.
 • 0,4 – 7 liitrit minutis ja rohkem – (kõrgema klassi professionaalsed seadmed, nagu Kränzle, bensiiniga või diisliga käitatavad jne)

Naisss soovitus: Arch Blaster survepesuri otsik aitab sul rattakoopad ja paksu mustuse kihi all olevad detailid hõlpsamini puhtaks saada. Otsiku abil pead vähem vaeva nägema pindade leotamisele ja nühkimisele, sest võimas pöörlev juga lööb lahti suurema osa paakunud porist ja mustusest.

Ideaalne sobivus Carbon Collective ST Short Trigger lühikese survepesuri asenduspüstoliga. Kasulik lisavarustus parima autopesu tulemuse saavutamiseks. Sedasi kulub sul vähem aega ning autokeemiat keeruliste kohtade puhastamiseks.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.