Carbon Collective Restore Microfibre Wash, 500ml

21.99

Laos

On aeg muutuseks ning mikrofiibrite õigeks hoolduspesuks. Unusta tavalised pesugeelid ja -pulbrid, Carbon Collective Restore on taastav ning mikrofiibreid hooldav spetsiaalne pesuvahend.

Restore on tunnustatud ja heaks kiidetud ka maailma suurima premium mikrofiibrite tootja KLIN poolt!

Kirjeldus

Carbon Collective Restore Microfibre Wash mikrofiibri pesuvahend on loodud mikrofiiber lappide ja rätikute sügavpuhastavaks pesuks ja nende originaal seisukorra taastamiseks. Vahend aitab eemaldada vahad, sealantid (sünteetilised vahad), poleerpastade jäägid, erineva mustuse ning määrdumise mikrofiibri kiududest. 

Julgeme uhkusega pakkuda Restore-t, kuna selle on arenduse käigus ja lõpus oma põhjalike testide ja katsetustega heaks kiitnud maailma kvaliteetseimate mikrofiibrite valmistaja KLiN Korea. Tõeline tunnustus selle kvaliteedile ja efektiivsusele.

Aasta kestnud nullist arenduse ning põhjaliku testimise järel on nüüd võimalus esitleda Restore mikrofiibrite pesuainet, ainus mikrofiibri pesuvahend, millel on ametlik heakskiit sõltumatult tootjalt. Erinevalt seni turul saada olnud variantidest keskendub Restore mikrofiibrite peamisele valupunktile, milleks on nende kasutamisega aja jooksul kaasnev kiudude kulumine ja materjali võimekuse hääbumine. Tootearenduse käigus parima toote loomise eesmärgil põhjalikult analüüsitud erinevaid mikrofiibreid ja pesuvahendeid.

Jälgides vahendi kasutusjuhendit võid oodata tulemust, et sinu mikrofiibrid püsivad sama pehmena kui nad olid esimesel päeval pakist välja võttes. Loomulikult ei ole kõll võimalik vastutav olla iga võimaliku variandi suhtes, mis kangast mõjutada, kuid Restore pakub usaldusväärset lahendust neile, kes on hoolsad ja põhjalikud enda lappide puhastamisel ja pikaajalisel säilitamisel ning on selleks parimat lahendust otsinud. Mikrofiibrid on peamine materjal, mis puutuvad kokku sinu auto värvi või muude materjalidega, mistõttu on nende puhtus ja seisukord ning selle saavutamise protsess äärmiselt olulised autode detailingus ja hoolduses parima tulemuse saavutamiseks. 

Restore eristub lisaks ka igasuguste värvainete puudumisega ja kasutuskogemuse täiustamiseks lisatud aroomiga, mis lisab puhastele mikrofiibritele värskust.

Nii saad parima tulemuse – 

Eel-leotus/Käsipesu:

  • Lisa 50 ml sooja veega täidetud kaussi, liiguta ja vääna lappe iga mõne minuti tagant. Jäta paariks tunniks leotuma, seejärel loputa lape puhta veega, kuni lappidest väljub selge vesi.

Masinpesu:

  • Pese lappe alati 40°C temperatuuril, võimaluse korral eralda pesuks lapid kasutusotstarbe, tüübi ning erineva värvi järgi. 
  • Väikeste koguste või kergema määrdumisega lappide pesu – lisa 50ml masina pesusahtlisse.
  • Suuremad kogused või väga määrdunud lapid – lisa 50ml eelpesu sahtlisse ja 50ml pesusahtlisse (või 100ml peamisesse sahtlisse).

Kuivatamine:

Kuivatamine võib kas säilitada või rikkuda sinu mikrofiibrid, kuumus ei ole selles protsessis sinu sõber, sest liigne soojus võib sulatada mikrofiibreid ning rikkuda sellega lapi kiudusid. Kõige turvalisem on lappe kuivatada toas või välisõhu kätte pesurestile riputades. Masinkuivatusel kasuta madalaimat soojuse seadistust, millest on kõrgema GSM ehk kiu tihedusega lappide kohevamaks muutmisel kasu.

Kasulik teada:

  • Restore ei eemalda kuivanud keraamikat ja selle jääke, keraamikaga kokku puutunud lapid tuleb teistest lappidest eraldada.
  • Ära pese mikrofiibreid, mis on kontaktis olnud Carbon Collective SHIFT intensive cleaneriga.
  • Väldi vahendi otsest sattumist silma või nahale.
  • Hoia lastele kättesaamatus kohas.
  • Ära tarbi ega neela vahendit.