Carbon Collective SHIFT – intensiivne puhastusvahend | liimi, pigi, kummi eemaldi, 500ml

22.99

Laos

Carbon Collective Shift on eriti tõhus liimi, pigi, kummipuru, rasvade, õli ja isegi graffiti eemaldi!

Turu võimekaim intensiivne puhastusvahend nüüd saadaval.

Loe mitmete toote kasutusvõimaluste kohta kirjeldusest.

Kirjeldus

SHIFT Intensive Cleaner on tõhus puhastusvahend liimi, pigi, kummi eemaldi, rajasõidu prepi ja restaureerimise vahend. Shift loodi esialgu peamiselt liimi ja pigi eemalduseks, kuid arendustegevuse käigus selgus, et see suudab eemaldada oodatust palju enamat. Alates põhjakaitsest/waxoil, rehvipuru, rasvu ning määrdeid, mootoriõli ja muud rasket või paakunud mustust.

See intensiivne puhastusvahend on arenduses olnud alates 2019 aasta algusest, järjepidevalt täiendatud ja peale mitut uuendust ning muudatust on see nüüd saadaval oma perfektsel valmis kujul.

Pigi puhul: pritsida otse pigile, jätta mõneks sekundiks leotuma, kuni pinnal hakkab voolama pruuni vedelikku. Eemalda pigi mikrofiibri või survepesuriga. Vajadusel korda protseduuri.

Rehvide puhastamine: arenduse käigus selgus, et Shift eemaldab suurepäraselt vana rehviläike, rehviseebi ja tüütu pruunika mustuse. Rehvide puhastamiseks pritsi vahendit mikrofiibrile kuni see on tuntavalt niiske. Hõõru vahendise lapiga mööda kehvi külge, lisades lapile vahendit, kuni rehv on puhas. Lõpetuseks loputa rehvi veega.

Velje raskuste liimi eemaldus: Veljeraskuste liimi käsitsi eemaldus ei ole kõige lihtsam töö, aga Shift muudab selle ülesande kergemaks kui kunagi varem. Pritsi vahendit otse liimisele pinnale, kasuta squeegyt või plastik tera, et eemaldada pindmine kiht. Kui liim ilmub nähtavale, siis pritsi veel Shifti ning eemalda liim ja vahendi jääk mikrofiiber lapiga.

Mootoriruum / mehaaniline määre –  Shift eemaldab hõlpsasti ka aastaid kogunenud määrded, lekkinud mootoriõli ja mustuse. Pritsi vahend otse puhastatavatele pindadele, lase 1-2 minutit leotuda, vajaduse korral kasuta jäika puhastusharja mustuse lahti saamiseks ning lõpetuseks loputa pinnad veega üle.

Waxoyl/põhjakaitse – Vanematel ja klassikalistel autodel võib tihti leida liigselt paigaldatud korrosioonikaitset ja mastiksit, Shift eemaldab ka need kergelt. Pihusta vahendit kohtadele, mida soovid puhastada ja põhi mikrofiiber lapiga. Korda protseduuri kuni saavutad soovitud tulemuse.

(Ringraja) rehvipuru – Pihusta intensiivne puhastusvahend otse puhastatavale pinnale. Kasutades mikrofiiber lappi pühi pinda tõstvate liigutustega kuni kummipuru on eemaldatud.

HOIATUS:

Ära kasuta sõidukite esituledel ega plastikutel!

Kasutamisel kanna kindaid

Hoida lastele kättesamatus kohas

Ära hoiusta toodet otsese päiksevalguse käes

Ära neela vahendit

Enne kasutamist katseta sobivust väiksema koha peal