Naisss hind!

Carbon Collective Heavy Duty mustad tekstuur nitriit kummikindad

0.9920.99

Kaitse autoga tegeledes oma käsi parimal võimalikul moel.

Kui oled seni ilma kaitsekinnasteta detailingut teinud ja tavalised kummikindad on ebamugavad, siis tee väike investeering oma käte säilitamiseks. Kui juba kasutad nitriit kindaid, aga soovid midagi uut ja vastupidavamat katsetada, siis tee see upgrade siin.

NB! Hetkel karbina saadaval suurus M/L/XL. M ja L tellitav ka paari kaupa.

Kirjeldus

Carbon Collective mustad heavy duty tekstuursed nitriit kummikindad on valmistatud 7 mil kõrgtugevusega nitriidist, mis on disainitud erilise teemant reljeefiga. See tagab tugevama ja võimendatud haarde isegi märjalt. Ülimalt tugev 7 mil nitriit parandab kinnaste vastupidavust ilma kasutusmugavust mõjutamata. Carbon Collective nitriit kummikindad pakuvad suurepärast keemiakindlust nii kõrge kui madala pH-ga kui ka happelisi ja õliseid tooteid kasutades.

Omadused:
– Üle 3000 teemanti kinda kohta ja 60% suurem kinda pindala
– Teemant disain juhib kindalt efektiivsemalt vedelikke ja tagab parema haarde
– Vastupidav kaitse kemikaalide, rasva ja lahustite vastu
– Punutud käis, mis lisab kindale rebenemise suhtes vastupidavust
– klooritud pind
– lateksivaba
– pulbrivaba
– iga kinnas sobib mõlemale käele
– 50 kinnast karbis

Suurus : L (karp/paar); M (karp/paar); XL (karp)

Naisss soovitus: Kindel on see, et igal juhul tasub kindaid kasutada erineva keraamika paigaldusel. Põhjus on see, et sõiduki pindadega püsivalt nakkuma mõeldud vedelik ei sobi inimese nahaga pikaajaliseks kokkupuuteks. Võivad tekkida allergilised reaktsioonid või nahakahjustused. Lisaks võib kinnasteta kaitsetöötluse paigaldamisek käega pinda tabades sinna paigaldatud kihti moonutada. Selle vältimiseks on lihtsaim viis kinnaste kandmine.

Head kindad ei ole ainult spetsiifilisteks töödeks. Need sobivad ka käte kaitsmiseks igasuguseid muid puhastustöid tehes. Nii autot pestes kui salongi puhastades on kinnastega parem tööd teha. Lisaks annab tekstuurne pind ka parema haarduvuse, mis sobib eriti hästi autoremondil või aiatöid tehes.

Lisainfo

Vali variant

L suurus, karp/50tk, L suurus paar, M suurus karp/50tk, M suurus paar, XL suurus karp/50tk