Naisss hind!

Carbon Collective Car Cologne, rippuv õhuvärskendi

3.9915.96

Autoparfüüm on leidnud uue kuju! Siin on värsked parfüümi seeria Carbon Collective rippuvad lõhnad.

Proovi kõiki ja leia oma uus lemmik!

Kogu valik taas saadaval!

Kirjeldus

Carbon Collective unikaalsed Car Cologne parfüümi seeria rippuvad õhuvärskendi(d) redefineerivad sinu senise nägemuse “lõhnakuuset”. Traditsiooniliste magusate lõhnade kõrval on uus seeria midagi värsket ja põnevat sinu lõhnatajule.

Pika ja põhjaliku arenduse tulemusena on loodud mitmekülgne valik peene parfüümi baasilisi lõhnasid erinevate essents õlidega. Iga õhuvärskendi on valmistatud premium materjalist, on sobivat värvi riputuskummiga ning pakendatud eemaldatavasse kile ümbrisesse.

Igal aroomil on kohandatud parfüümi põhi, mida täiendavad erinevad lisa lõhnad.

Lõhnavalik:

  • Oud Wood: Puit – Spicy – Merevaik (roheline)
  • Laundry Day: Valged lilled – Puuvill – Seep (türkiis)
  • Jazz Club: Tubakas – Vanilje – Puidune (oranž)
  • In Bloom: Metsmaasikas – Magusad lilled – Make-up (roosa)
  • Road Trip : Tsitrus – Pipar – Merevaik (must)

Vaata ka kogu lõhnade valikut kui sa neid veel varem proovinud ei ole.

Teadlased* on rääkinud, et hästi lõhnav salong ei ole mitte lihtsalt meeldiv või hea nipp selle abil teisi ebameeldivaid aroome autos peita. Kvaliteetsed salongi lõhnad on välja töötatud koostöös paljude meeleteadlastega, kes on koolitatud välja valima just selliseid essentse, mis tagavad erinevatesse olukordadesse sobivaima meeleolu. Selle tulemusena ongi mõnes hästi ja teadlikult lõhnastatud autos viibimine oluliselt meeldivam kogemus kui sellises, kuhu on riputatud esimene ettejuhtuv “lõhnakuusk”. Seetõttu soovitangi sul hoolikalt valida just selline auto parfüüm, mis peegeldab just sinu emotsioone ning isiksust ja tänu millele on iga autos viibitud hetk nauditav.

*teadlased erinevate google otsingutulemuste põhjal

Lisainfo

Vali lõhn

5 lõhna komplekt (-20%), Oud Wood (roheline), Laundry Day (türkiis), Jazz Club (oranž), In Bloom (roosa), Road Trip (must)