Carbon Collective Lustre metalli poleerimispasta, 100g

22.99

Ainult 1 laos

Carbon Collective Lustre Metal Polish metalli poleerpasta on siin, et aidata sul hooldada oma poleeritud rantidega velgi või võtta ette põhjalikum värvimata metalli läigestamine või taastamine.

Kirjeldus

Carbon Collective Lustre Metal Polish Paste metalli poleerimispasta uuendab väsinud metallpindu mikroabrasiivide ja puhastusvahendite abil, tuues peegelviimistluse tagasi alumiiniumi, roostevaba terase, magneesiumi, vask- ja messingpindadele.

Pastaversioon pakub rohkem lõiget kui vedel versioon, muutes selle ideaalseks kangekaelse süsinikukihi eemaldamiseks väljalasketorudelt või oksüdatsiooni eemaldamiseks hooletusse jäetud viimistlustelt.

Õrnad mikroabrasiiivid ja puhastusvahendid lagunevad kasutamise ajal, muutudes vähem abrasiivseks.

Soovitan Lustre Metal Polishit kasutada enne roostevaba väljalaske kaitsetöötlust, alumiiniumi, poleeritud valuvelgede, roostevaba terase ja paljaste metallviimistluste keraamikaga katmist. See eemaldab saasteained, kriimustused ja valmistab pinna ette Platinum Wheels keraamika jaoks.

 

Kasutusjuhised:

  • Puhasta pind enne poleerimist.
  • Kanna metalli poleerimispasta mikrofiibrile, aplikaatorpadjale või poleerimiskoonusele.
  • Tööta poleerimisvahend pinnale sisse, kuni poleer pasta muutub tumedamaks.
  • Pühi jääk pehme mikrokiudlapi abil ära.
  • Korda protsessi, kuni saavutad soovitud viimistluse.

 

Täielikud juhised siin.

Lustre Metal Polishit saab kasutada “paljaste” metallide, alumiiniumi, roostevaba terase, magneesiumi, vase ja kroompindade läigestamiseks, kriimude eemaldamiseks ja põhjalikumaks metall pindade taastamiseks. 

Kasutusjuhised:

Kasutamine peab toimuma üle 5 °C temperatuuril hästi ventileeritavas piirkonnas, kandes kaitsekindaid. Ära lahjenda. Pinna seisukord on oluline, veendu, et see oleks enne poleerimist puhas ja liivavaba. Poleerimis pastat saab pinnale kanda kas mikrokiudlapiga või vahtapadja/koonusega. Kasutades oma aplikaatorit, hõõru poleerimisvahend õhukese kihina metalli väikesele osale, kuni ilmub must jääk. Jääk toimib puhastusvahendina, eemaldades oksüdatsiooni, samal ajal poleerides pinda. Kui oled saavutanud soovitud viimistluse, pühi see puhtaks puhta pehme mikrokiudlapiga. 

Hooldus:

See poleerimisvahend on piisavalt õrn, et seda kasutada regulaarselt, kahjustamata töödeldavat pinda. Seda saab kasutada koos Platinum Wheels keraamikaga, et kaitsta pindu kuni kaks aastat. Eemalda koheselt klaasi, iluliistudega, rehvidega kokku puutuv poleerimisvahend. 

Hoiatus: väldi kontakti silmade ja nahaga. Ära neela. Pärast kasutamist sulge purgi kaas.

Naisss soovitus: selleks, et saavutada kiirelt enda soovitud tulemus võib mikrofiiber lapi asemel pinnale viimistluse andmiseks kasutada trelli otsa paigaldatavat Carbon Collective poleerimispalli või Naisss poleerimiskoonust. Nende abil pääsed nii kitsamatesse kohtadesse kui saad ka kiirelt poleeritud suuremad pinnad.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.