Carbon Collective Magma de-icer, 2L

11.9919.99

Tootekood: - Kategooria: Sildid: , , , , ,

NB! Eripakkumisena saadaval 0,5L ja 1L pritspudelites.

Aitab tüütust aeganõudvast klaaside kraapimisest jää eemaldamiseks!

Magma De-icer Spray sulatab jää klaasidelt sekunditega ning ei kahjusta kaitsetöötlusega pindasid.

Toimib ka ukselinkidel ning lukkudel, kütuseluukidel ja muudel kinni jäätunud detailidel. Sobib kasutamiseks ka jää ennetajana ehk pre-icerina.

*1L pudel 0,5L pudeli hinnaga, kuna pritsi ots jääb põhjast 1cm eemale

Kirjeldus

Magma on de-icer ehk jää eemaldi, mida turvaline kasutada nii klaaside, lukkude, ukselinkide kui ka jäätunud kütusepaagi luukide kiireks jääst vabastamiseks

Kui sinu auto klaasid on juba Carbon Collective Platinum Glass keraamikaga töödeldud, siis Magma toimib ka seda kaitsetöötlust kahjustamata. Muuseas toimib Magma ka pre-icerina ehk jäätumise ennetajana. Selleks pihusta eelneval õhtul vahendit klaasidele, mis aitab ennetada klaaside tugevat jäätumist. 

Toode on pakendatud 2 liitrisesse kanistrisse, millele võib juurde soetada tühja 500ml või 1000ml pritspudeli. See vähendab pakendijäätmete tekkimist ning on ka keskkonnasõbralikum toode kui samaväärsed aerosool või väiksed pritsiga jää sulatajad. 

Kasutamine:

  1. Vala Magma pritspudelisse
  2. Pihusta Magmat vabas koguses klaasidele ning oota kuni jää ära sulab. 
  3. Paksema jääkihi sulatamine võib võtta rohkem aega. Oota sel juhul 1 minut ning pihusta veel vahendit. 

Magma De-icer sobib ka lukkudele ja käepidemetele. Nende sulatamiseks püüa vahendit jäätunud detaili pragudesse pritsida, et see suudaks paremini liikuvaid osi jääst vabastada. 

*500ml ja 1000ml pritspudelid on keskkonnasäästlikul ringmajanduse põhimõttel hoolsalt pestud Carbon Collective kontsentraadi pudelid, millele on lisatud täiesti uus originaal pihusti.

Lisainfo

Vali versioon

Magma De-icer 2L, Magma De-icer 500ml pritspudelis, Magma De-icer 1000ml pritspudeis