Carbon Collective Mitt Scrub Grit guard

31.99

Carbon Collective Scrub Guard kaitseb sinu sõidukit pesemise ajal tekkida võivate kriimustuste eest.

Ergonoomiline ja kausjas disain eemaldab kindalt ja pesupadjalt mustuse, takistades selle sattumist kasutusel olevasse pesuvette.

Sobib nii Carbon Collective 20L kui ka 13L ämbritele. Täiuslik valik turvaliseks ja tõhusaks käsipesuks.

Kirjeldus

Erinevalt traditsioonilistest liivapüüduritest, mis asetsevad lamedalt ämbri põhjas, võimaldab Carbon Collective kaldega nurga all olev Mitt Scrub Grit Guard hõõruda oma kinda või pesupadjaga selle vastu, eemaldades lahtise mustuse ja liiva, tagades, et see oleks enne sõidukiga kokkupuudet võimalikult puhas.

90% pesemisega seotud kriimustustest tekivad käsipesu protsessis, kus mustus jääb pinna ja kinda vahele, põhjustades värvikahjustusi.

Scrub Guard loob ämbris sisemise pesulaua, mis võimaldab pesta kindaid või patju enne kui need sõidukile tagasi kantakse, vähendades oluliselt kriimustusi.

Funktsioon 1:
Scrub Guardil on koonusjad kuusnurkseid tunnelid, mis filtreerivad liiva, kivid ja mustuse, lastes neil kukkuda ämbri põhja, eraldades need pesuveest ja takistades nende tagasi pöördumist.

Funktsioon 2:
Ergonoomiline kõver pind toimib “pesulauana”, mis eemaldab prahi ja saasteained, mille kindad või padjad üles korjavad, takistades nende autole tagasi kandumist.

Funktsioon 3:
Kasutage Scrub Guardi välimise pesulauana oma pesukinnaste või -patjade jaoks. Eemaldage Scrub Guard ämbrist, et loputada ja kuivatada pesukinnast/patja järgmiseks pesuks, ilma et need puudutaksid põrandat või maad.

Kasutusjuhised:
1. Veendu, et ämber on õige suurusega, kaitsevahend nõuab tihedat sobivust õiges mõõdus silinder ämbriga.
2. Suru Mitt Scrub Grit Guard ämbrisse, kuni see sobib tihedalt.
3. Täida vesi oma lemmik šampooniga.
4. Kaitse sobib nii loputus- kui ka pesuämbrisse ning mahub ka Carbon Collective 13L spetsiaalsesse loputus- ja veljepesu ämbrisse.
5. Pesemisprotsessi ajal hõõru kinnast või pesupatja vastu sisepinda, puhastades see enne, kui selle sõidukile tagasi kannad.

Tooteinfo:
– Sobib nii Carbon Collective 20L kui ka 13L ämbritesse
– Vähendab pesuga seotud kahjustusi ja kriimustusi
– Koonuslik disain loob kaitse ümber hermeetilise tihendi, takistades mustuse tagasipöördumist pesuvette
– Ergonoomiline kõver pind hõlpsaks kinda hõõrumiseks
– Soovitan seda kaitset ka “ilma loputuseta” pesutehnikate kasutamisel.