Naisss hind!

Carbon Collective Surface Interior Detailer, 500ml

Original price was: €22.99.Current price is: €21.99.

Laos

Surface Interior Detailer on ideaalne lahendus igale professionaalsele detailerile või autohoolduse entusiastile, kes soovib hoida oma sõiduki sisemuse puhtana ja värskena.

Proovi Surface Interior Detailerit juba täna ja koged, kuidas see muudab sinu sõiduki sisemuse hoolduse lihtsamaks ja tõhusamaks. Eemaldab salongi kõvadelt pindadelt igasuguse orgaanilise mustuse ning neutraliseerib halvad lõhnad.

Surface kasutamise järel muutuvad salongi pinnad selliseks nagu nad on ette nähtud. Ei mingit läiget, rasvasust ega vajadust salongi haisude peitmiseks lõhnastada. Sõida hügieeniliselt puhtas salongis!

Kirjeldus

Milleks Kasutada Surface Interior Detailerit?

Surface Interior Detailer on spetsiaalselt loodud eemaldama igapäevast mustuset sõiduki sisepindadelt. Selle tugev hügieeniline toime eemaldab orgaanilised saasteained, jättes pinna puhastatuks ja tagab jäljevaba OEM-viimistluse. Surface on tõestatult efektiivne erinevate orgaaniliste saasteainete vastu.

Erinevalt teistest sisepuhastajatest, mis eemaldavad ainult tolmu ja sõrmejälgi ning näiliselt sügvama mustuse, on Surface kolm ühes sisepuhastaja. See puhastab sügavamalt, eemaldab põhjalikult pindmise mustuse, taastab pinna OEM-viimistluse ja välistab vajaduse täiendavate toodete järele.

Kuidas Surface Interior Detailer Töötab?

Kõrge tulemuslikkusega spray & wipe lahendus: Surface jätab triipudeta OEM-viimistluse kõikidele sise- ja välispindadele nagu tekstursed plastikud, nahk, kumm, metall, komposiidid ja optiline klaas. See puhastab kogu sisemuse ohutult, kahjustamata tundlikke materjale ning sa ei pea kasutama muid kangeid puhastusvahendeid.

Lõhnade neutraliseerimine: Carbon Collective salongi pindade puhastusvahend neutraliseerib halvad lõhnad ja kopituse, puhastades pinna põhjalikult, mitte lihtsalt katab need lõhnaainega.

Surface on ideaalne uute või kasutatud sõidukite, ekraanide, nuppude, täissisepuhastuseks või olukordade puhul, kus sõiduk on olnud hoiul või seisnud pikka aega.

Omadused:

  • Tugev hügieeniline toime: Eemaldab tõhusalt orgaanilised saasteained.
  • Ohutu kõikidele kõvadele sise- ja välispindadele: Sobib tekstuursele plastikule, nahale, kummile, metallile, komposiitidele ja optilisele klaasile.
  • Lõhna neutraliseeriv: Neutraliseerib halvad lõhnad, puhastades pinna põhjalikult.
  • Eemaldab mustuse ja määrdumise: Taastab pinnad puhtaks ja loomulikuks.
  • OEM mitte-rasvane viimistlus: Jätab pinna triipudeta ja originaalse viimistlusega.

Kasutusjuhend:

Parima tulemuse saavutamiseks pihusta otse pinnale või mikrofiibrile, ära lahjenda.

  1. Pihusta rikkalikult puhastatavale pinnale või mikrofiibrile 20-30 cm kauguselt.
  2. Pühi pinda puhta mikrofiiberlapiga, seni kuni vahend aurustub.
  3. Tugevalt määrdunud pinnad: Lase pinnal vahendi all seista ja töötle Carbon Collective tugeva puhastusharjaga.

Täieliku biotsiidse toime saavutamiseks lase pinnal seista 1 minut ja töötle