Naisss hind!

Carbon Collective Ultimus + talvine snowfoam

16.9929.99

Tootekood: - Kategooriad: , Sildid: , , ,

Talvine ja talvejärgne autopesu on nüüd päästetud!

Carbon Collective Ultimus + talvine snowfoam on tugevatoimeline leotus, mis eemaldab autolt vaevatult suurema talvise reostuse. Sama paks ning pikalt toimiv vaht nagu suvine Ultimus, kuid veel võimekam.

Sobiv nii talviseks põhjalikuks pesuks kui ka kiireks loputuseks, et auto parem välja näeks. Oma pritsiga hea vahend ka mündipesulas eel-leotuseks.

Kirjeldus

Ultimus Plus on tõhus ja kontsentreeritud talvine snowfoam, mis on loodud eemaldama isegi raskemat talvist mustust ja määrdumist. Samuti on säilinud sama paks ja nakkuv vaht nagu Ultimusele kombeks.

Valitav pH tase maksimaalseks puhastusvõimeks:

Sõltuvalt segu lahjendamisele võib Ultimus Plus vastata täpselt vaja minevale kangusele. 

Kata auto mõnusa paksu vahukihiga ning jäta see enne loputust ja käsipesu leotuma.

Kasuta 50ml iganädalase mustuse eemaldamiseks, 100ml kuuga kogunenud määrdumisele ning 200ml eriti sügavaks puhastamiseks enne põhjalikku detailingut.

pH tase 5-6 liitrit minutis survepesuritele (Kärcher K seeria)*
50ml = 10.9 pH
100ml = 11.5 pH
200ml = 11.9 pH

pH level at 7-10  liitrit minutis survepesuritele (Kranzle K7 & K10)*
50ml = 10.6 pH
100ml = 11.4 pH
200ml = 11.8 pH

*pH tasemed on mõõdetud Carbon Collective HD Snow Foam Lance vahupüstoliga, short trigger püstoliga ning Karcher K2 (5L minutis) ja Kränzle K10 (10L minutis) survepesuritega, teiste vahustite ning survepesuri püstolitega tulemused võivad erineda. 

Kasutamine:
1.  Pihusta talvine snowfoam vaht kasutades Carbon Collective HD snowfoam lance vahupüstolit, kattes auto ülevalt alla. Lase leotusel toimida 5-10 minutit.
2. Loputa sõiduk rohke veega kuni maha voolav vesi muutub puhtaks.

Edasi teosta käsipesu või loputuspesu korral oledki valmis.

Naisss nipp: Talvine leotus ei tähenda, et toode ei sobiks mingil põhjusel ka muul hooajal kasutamiseks. Vastupidiselt, tänu oma efektiivsele mustust eemaldavale leotus toimele sobib see snowfoam igasuguste raskesti määrdunud sõidukite aastaringseks turvaliseks ja kiireks eelpesuks.

Lisainfo

Vali variant

Ultimus Plus 1 liiter, Ultimus Plus 500ml (täitepudelis)