Carbon Collective Clarity kahepoolne mikrofiiber klaasilapp

9.99

Laos

Carbon Collective Clarity mikrofiiber lapp on ebatavaline kahe erineva poolega mikrofiiber.

Ühes lapis nii kohev pehme kiud kui ka sile klaasi kiud, mis tagavad suurepärase selguse ja mugava jäljevaba klaasipuhastuse.

Täpsema tooteinfo leiad kirjelduse alt.

 

Kirjeldus

Clarity Microfibre Cloth  mikrofiiber klaasilapp on jõudnud uuele tasemele, kasutades kõige moodsamat mikrofiiber tehnoloogiat.

Loodud nii salongi klaaside kui iluliistude puhastamiseks. Kahepoolne mikrofiiber klaasilapp pakub ühelt poolt lühikeste kiududega kuid kõrge haardega võimekust, mis on ideaalne määrdumise eemaldamiseks puutetundlikelt ekraanidelt, kõrgläikega plastikutelt ning luumilikult ka klaasilt, samas pikema kiuga pool tagab mustuse ja tolmu eemalduse tekstuuriga plastikutelt ning liistudelt. 

Väänatud ehk “twisted” tüüpi kiud suurendavad lapi pindala ning lapi teise külje lõhemad kiud parema haardega eemaldavad pinnaga seotud mustuse ning tülikad plekid.

Omadused:

  • Ideaalne klaasile ning salongi detailidele
  • 450GSM
  • 35cm x 45cm
  • 80:20
  • Sildivaba
  • Masinpestav
  • Valmistatud Koreas

Masinpestav 40°c juures, kasutades mitte-bioloogilist pesuvahendit, ära kasuta pehmendajaid.

Nüüd Saadaval Carbon Collective mikrofiibrite pesuvahend, mis on loodud koostöös maailma suurima mikrofiiber lappide tootjaga ning on testide tulemusel perfektselt vastav rangetele kvaliteedi nõuetele. Hoolda enda kõrgeima kvaliteediga mikrofiibreid nii, et nende omadused ja uueväärsus säiliksid mitmeid aastaid: Restore mikrofiibrite pesuvahend!

Naisss soovitab: Clarity mikrofiiber lapp on suurepärane abiline lisaks klaaside lihtsale puhastusele parim lahendus klaasikeraamika jääkide eemalduseks. Tänu oma tihedale kiule ühtlustab see kiirelt ja vaevatult kaitsetöötluse jäägid ning tagab sulle selged klaasid. Tänu kõrgetele Korea mikrofiibrite tootmise standarditele on sellel rätikul väga pikk eluiga. Kui tegeled klaaside puhastamisega tihti, siis hangi endale üks varu lapp kuni teine pesus on.