Epic veljed komplekt

130.99

Ainult 1 laos

Leidsid just parima komplekti “veljepedandile“!

Siin on epic komplekt velgede pesuks, hoolduseks ning keraamiliseks kaitsetöötluseks.

Kirjeldus

Epic komplekt velgede pesuks, hoolduseks ning kauakestva kuumakindla keraamika paigaldamiseks.

Komplekt koosneb:

  • React Iron remover (500ml) värvi muutev velje puhastusvahend. See on üli kiire toimega (30-60 sekundit), muutub rauaosakestega reageerides lillakaks ning eemaldab piduritolmu ja lendrooste nii velgedelt kui ka auto kerelt. Tänu pH-neutraalsele koostisels on see ka kaitsetöötluste sõbralik.
  • Supreme Plush microfiber wheel mitt veljepesu kinnas on loodud turvaliseks, põhjalikuks ja mugavaks velgede pesuks. Kindaga velgede pesemine on kiirem ja muretum kui kriimustamis ohuga švammi kasutamine.
  • Plush microfiber wheel brush on eriti pika varrega mikrofiiber velje hari, mille sees olev švamm hoiab korraga piisavalt šampooni segu, et veljed turvaliselt seest puhtaks pesta. Sobib hästi avaratele velgedele, millel on ka mõni cm ruumi piduri ketaste ja velje vahel.
  • Hose guides komplekt (2 suunajat) on loodud voolikute ja juhtmete rehvi taha kinni jäämise ennetamiseks. Nii ei pea sa enam autoga toimetamisel ühegi vooliku ega juhtmega kinni jäämise pärast maadlema. Säästad nii aega kui ka pikendad voolikute ning juhtmete eluiga.
  • Platinum wheels veljekeraamika (15ml) on ülim kaitse igasugustele velgedele. Lihtsasti paigaldatav, kuni 350 kraadi kuumataluvusega, tugev ning mitme hooajalise toimega. Keraamika paigalduse järel muutub velgede pesu ja hooldus märkimisväärselt lihtsamaks ning kiiremaks. Korrektse hooldusega säilib ka mustust hülgav hüdrofoobne toime.