Carbon Collective Limited Edition kinkekarp

119.99149.98

Aasta põnevaim jõulukink?

Carbon Collective Limited box set kinkekarp on luksulik kinkekomplekt, mis koosneb vaid selle komplekti jaoks loodud eri väljaannetest.

Seda komplekti on saadaval ainult väga piiratud koguses, vaid 2 erilist karpi Baltikumi eraldatud 10-st karbist veel saadaval!

Kirjeldus

See kinkekarp sisaldab spetsiaalselt selle jõulu komplekti jaoks loodud luksuslikke eriväljaandena loodud Carbon Collective tooteid.

Esmalt tutvustan sulle Luxor šampooni – see on luksusliku välimusega, kõrgelt kontsentreeritud vahutav autopesu šampoon, mis aitab vaevatult teostada süvapesu nii kaitsmata kui ka kaitstud pindadele. Rikkalikut kuldne ning OUD aroomiga šampooni kulub vaid 5 pumpa terve ämbri peale, et saada vahune, libe ja turvaline segu. Ühest pudelist piisab ulmelise 65 pesu teostamiseks!

Järgmiseks eksklusiiv tooteks on Pearl Detailing Spray – ideaalne vahend parimaks lõppviimistluseks, pakkudes maksimaalset läiget minimaalse vaevaga. Eriline parfüümist inspireeritud sprei on ultra libe ning jäljevaba, toimib pea igal pinnal, nii läikivatel kui mattidel. Kasutades uut Luxe 600GSM mikorofiibrit eemaldad turvaliselt nii vee plekid kui ka tolmu vaid ühe liigutusega.

Carbon Collective Polar Supreme Wash Mitt on loodud kasutades täiesti uut Ultra pehmet mikrofiiber materjali, mis on veelgi pehmem ja kvaliteetsem kui seni juba uskumatult pehmed variandid. Spetsiaalselt loodud pakkumaks sügavaimat ja turvalisimat puhastust, mis võimalik. Aitab eemaldada pindmise reostuse, puhastada umbe läinud keraamika ning taastab pindade vee voolavuse ja hüdrofoobsed omadused.

Viimaseks eksklusiivseks komplekti osaks on Limited Edition Cologne Scented Air Freshener, mahe ning high-end aroomiga õhuvärskendi.

 

Kinkekarp sisaldab:

  • Eksklusiivne Luxor Šampoon
  • Eksklusiivne Pearl Detailing Spray
  • Eksklusiivne Polar Supreme Wash Mitt
  • Eksklusiivne Cologne Scented Air Freshener
  • Täiesti uus Luxe 600GSM pehme mikrofiiber lapp
  • Carbon Collective Logo võtmehoidja

Täienda oma kinkekarpi erilise Carbon Collective disain T-särgiga, mida on Eesti peale kokku vaid 3 tk!

Tegutse koheselt, sest komplekte jätkub vaid kiirematele! Eestisse eraldatud kogus on 10 karpi, millest enamus on juba uue omaniku leidnud!

Lisainfo

Vali variant

Limited Edition kinkekarp, Limited Edition kinkekarp + T-särk, Limited Edition kinkekarp + Magma 500ml