Carbon Collective Platinum Glass klaasi keraamika 30ml

34.99

Laost otsas

Carbon Collective Platinum Glass klaasikeraamikaga tagad Naisss nähtavuse iga ilmaga!

Kiirusel 50km/h ja üles kaob vajadus kojameestega vehkida*. Nii saad sõitmisele turvaliselt keskenduda. Samuti tagab töödeldud ja hooldatud esiklaas kojameeste tunduvalt pikema eluea**. Kõige turvalisema ja pikaealisema tulemuse saavutad kõigi välisklaaside 2-kihilise töötlusega.

*maanteekiirusel vihmasajus sõites praktiliselt kojameeste kasutusvajadus puudub, linnakiirusel paraneb märja klaasi läbipaistvus

**võrreldes töötlemata esiklaasiga

Täpsema tooteinfo leiad kirjelduse alt.

Kirjeldus

Platinum Glass on loodud samal tehnoloogial nagu meie Platinum Wheels & Platinum Paint keraamika. Kasutades tugevat keemilist sidet, moodustab see klaasi keraamika uue funktsionaalse pinna kihi paigaldatavale klaasile. 

Paigalduse järel vähenem kojameeste kasutuse vajadus märkimisväärselt vett tõrjuv Platinum Glass pinna omadused hakkavad toimima juba kiirusel 50 km/h. Tänu sellele on tagatud oluliselt parem nähtavus ning turvalisem sõidukogemus. 

Töötluse vastupidavus on vähemalt 3-6 kuud esi- ja tagaklaasil ning isegi märkimisväärsed 12-24 kuud küljeklaasidel ja peeglitel. 

Soovitame paigaldada 2 kihti, esimene kiht tagab esmase kaitse, teine kiht vahendi katte 100% ulatuses ning paigalduse jälgede eemalduse. Ühest 30ml pudelist jätkub mitme sõiduki täispaigalduseks!

Komplekt sisaldab:

  • Uue disainiga pudel 2.0 tilgutiga
  • 30ml Platinum Glass klaasi keraamikat
  • 1x 75mm Mikrofiibre Aplikaator
  • Juhendiga pakend

*Soovitus: suuremate pindade töötlemiseks kasuta Carbon Collective aplikaator kitti!