Carbon Collective Helix korrosioonikaitse, 500ml

33.99

Laos

Kas sinu tavapärasel autohooldus toodete brändil on ka midagi põhja ja rooste eest kaitsmiseks või kasutad veel voolavat ja määrivat rooste tõrje spreid?

Carbon Collective on esimene detailing toodete valmistaja, kelle valikus on nüüd ka korrosioonikaitse vahend. Ja seda parimal mitte määriva, pihustatava ja läbipaistva vahendina.

Kirjeldus

Helix pihustatav korrosioonikaitse vahend.

Helix Anti-Korrosiooni pihustatav vahend on spetsiaalselt formuleeritud lahendus sõiduki põhjadele ja rooste kaitseks. Helix loob läbipaistva kaitsekihi, mis takistab rooste ja korrosiooni teket, tõrjudes niiskust ja peatades olemasoleva rooste nii lamedatel pindadel kui ka õõnsustes.

Formuleeritud korrosioonivastaste inhibiitoritega, saab Helixi kanda kogu sõiduki aluspinnale.

Omadused:

  • Läbipaistev
  • Kaitsev barjäär
  • Kuiv satiinviimistlus
  • Peatab korrosiooni
  • Ennetab roostet ja korrosiooni
  • Sõidukite põhja- ja rooste kaitse

Viimistlus:

Erinevalt teistest põhjakaitse toodetest kõveneb Carbon Collective Helix Anti-Korrosiooni pihusti minutite jooksul, jättes satiin-kuiva viimistluse ja takistab pinnale tolmu ja mustuse kogunemist.

Vastupidavus:

Helixi välja töötamine võttis aega üle kahe aasta ning selle aja jooksul katsetati vahendi erinevaid koostiseid, et leida parim. Katsetused on läbi viidud nii metall detailide igapäevase soolvee lahusega kastmise teel kui ka Inglismaa talvistes tingimustes sõidul (kus on samuti kasutusel soolamine nagu Eestis). Tulemusena saavutati vähemalt 12 kuune kaitse igapäevaselt kasutusel olevatel sõidukitel (6 kuud talve perioodi ja 6 kuud suvist aega) . Sõidukid, mida kasutatakse vaid nädalavahetusiti ilusate ilmadega püsivad kaitstud aga veelgi pikemalt.

Sobivus:

Helixit võib ohutult kasutada sulametallidel, terasel, kroomitud ja värvitud viimistlustel, vedrustuse kummidetailidel ja põhjaplastikul.

On leitud, et see on kasulik ka üldise rooste kaitsena ja tõrjena sobiv kasutamiseks garaaži- ja aiatööriistadel ning väliste metall pindade peal, kus rooste vastane kaitse on hädavajalik.

Kuidas kanda (sprei pudeliga):

Parima tulemuse saavutamiseks soovitan enne vahendi pealekandmist kasutada Carbon Collective Elixir soola eemaltajat.

Enne korrosioonikaitse pealekandmist puhasta pinnad põhjalikult, eemaldades lahtine mustus, et tagada maksimaalne kokkupuude ja nakkuvus pinnaga. Pihusta rohkesti ülevalt alla, tagades, et kogu pind oleks ühtlaselt kaetud. Kitsamates piirkondades suru vedelik pragudesse ja õõnsustesse, et kaitsta neid seest poolt. Lase pinnal enne märgades tingimustes sõitmist täielikult kuivada.

Kuidas kanda (Õõnsusotsikuga – saabub lähitulevikus):

Eemalda olemasolev pihustiotsik pikendusvoolikult ja asenda see õõnsusotsiku päästikuga. Pinguta pihustit täielikult ja keera seejärel pihustit 1/4 pöörde võrra tagasi. Suru messingist süstal aeglaselt õõnsusse, kuni tunned mõningast vastusurvet. Alusta päästikuga pumbamist, kui otsik hakkab pihustama, tõmba aeglaselt voolikut, kattes samal ajal detaili sisepinnad.