Naisss hind!

Carbon Collective Ultimus snowfoam leotus, kontsentraat 500ml

15.9917.99

Carbon Collective Ultimus snowfoam kontsentraat, kõige lumisem ja tihkem leotusvaht!

Ultimus on turvaline kontsentreeritud leotus, mõeldud vahupüstolis kasutamiseks.

50ml ühe liitri vee kohta!

Täpsema tooteinfo leiad kirjelduse alt.

Kirjeldus

Carbon Collective Ultimus  on super kontsentreeritud pH neutraalse koostisega snowfoam leotus, mis loob suure koguse tihedat vahtu. Enneolematult paks vaht tagab suurepärase nakkuvuse ja puhastusomadused. See ongi ülim snowfoam! 

Enne käsipesu teostamist kata auto vahuga ning jäta see 5-10 minutiks ligunema. Selle ajaga leotab vaht sõidukilt suurema mustuse ning vaja on vaid põhjalikku survepesuriga loputust. Peale loputust on sõiduk oluliselt puhtam ning valmis turvaliseks käsipesuks. Vajadusel teosta enne käsipesu ka pigi- ja lendrooste eemaldus.

Kasutades professionaalset vahupüstolit, tekitab Ultimus snowfoam leotus maksimaalselt paksu ja nakkuva vahu. 1 liitrise pudeli jaoks kulub vaid 50ml kontsentraati!

Ultimus on pH neutraalne, mille leebe pindaktiine koostis leotab hõlpsalt lahti kogu värvile nakkunud mustuse ning ei kahjusta vahasid, sealanteid ega keraamikat. 

  • 50ml 1 liitri keskmise vahususe jaoks
  • 100ml 1 liitri eriti paksu vahu jaoks
  • pH neutraalne
  • Maksimaalselt tihe vaht
  • Väga pikk leotuse aeg
  • Suurepärane puhastusvõime
  • Sealanti, vaha ja keraamika sõbralik

Täpseks doseerimiseks vali Ultimus koos 50ml mõõdutopsiga.

Naisss soovitus: Teoorias on võimalik snowfoam leotuse kontsentraati sõidukile paigaldada praktiliselt iga pritsi abil. Küll aga sel juhul ei moodustu enamasti nii paksu vahtu, et selle kohta saaks öelda lumi. Mida vedelam on autole pritsitav leotusvahend, seda voolavam on vaht. Paksem vaht püsib aga autol 10-15 minutit ning tänu pikemale peal püsimise ajale toimub ka efektiivsem mustuse lahti leotamine. Nii saad survepesuriga rohkem reostust ilma nühkimata eemaldada. Selleks et saada maksimaalselt paks vaht kasuta Carbon Collective Ultimate HD Snowfoam vahupüstolit.

Lisainfo

Vali variant

Ultimus snowfoam 0,5L, Ultimus snowfoam 0,5L + 50ml mõõdutops