dpd tarne naisss

Kui kiire on Naisss.ee tarne ja mis on mobiilne väljastuspunkt?

dpd tarne naisss

Kui lihtne on tellimine Naisss.ee lehelt?

Tellimuse esitamise protsess ja tarne on disainitud sinu jaoks võimalikult lihtsaks teekonnaks. Vali välja oma autole vajalikud tooted, lisa need ostukorvi ning täida tellimuse info. Seejärel on sul võimalik valida maksemeetod pangalingi ja pangaülekande vahel ning tarnemeetod DPD pakiautomaati või mobiilses väljastuspunktis.

Kas peale DPD on valikus ka teisi pakiautomaate?

Pika katsetamise ning kasutajakogemuse baasil olen sulle peamiseks tarnelahenduse pakkujaks välja valinud DPD. Pakid jõuavad sinuni turvaliselt, kiirelt ja soodsalt. Lisaks on DPD tarnel turu madalaim keskkonna jalajälg ja üks suurimatest automaatide võrgustikest, mis on 24/7 ligipääsetavad. Nii saad oma Naisss paki alati kätte just sulle sobival ajal.

Kuidas saan tasuta tarne?

Nii uutele kui ka kogenud tellijatele on Naisss.ee poolt kingituseks tasuta Eesti sisene DPD tarne kui ostukorvi on lisatud vähemalt 55€ eest tooteid. Tasuta tarne rakendub sel juhul sinu ostukorvis automaatselt ilma igasuguseid keerulisi koode kasutamata. Suuremahulised tellimused, mis ei mahu pakiautomaati jõuavad sinuni tasuta DPD kulleriga.

Tellisin toote, mis on selle tarne kiirus?

Kõik Naisss.ee tellimused täidetakse alati esimesel võimalusel. Üldjuhul jõuab pakk sinuni 1-3 tööpäeva jooksul alates tellimuse sooritamisest. Tööpäevadel kuni kella 12-ni tehtud tellimused saadetakse välja juba samal päeval. Reedesed tellimused, mis on tehtud pealelõunasel ajal lähevad teele järgneval esmaspäeval. Samuti võib tarne olla mõjutatud riigipühadega seotud tarnegraafikute muutustest. Plaaniliste tarneaja muutuste informatsioon on leitav @naisss.ee Instagrami storydes.

Soovid kättesaamist mobiilsest väljastuspunktist?

Naisss.ee on Eesti esimene mobiilse autohooldustoodete väljastuspunkti looja. Mida see tähendab? Mobiilseid väljastuspunkte on erinevaid ning nendest toodete kättesaamine on alati tasuta. Tellimuse esitamise järel võtan sinuga ühendust, et leida sulle sobivaim lahendus. Alates 55€ tellimustele rakendub Tallinnas, Pärnus ja Tartus võimaluse korral ka kohaletoomine* (kokkuleppel ning juhul kui sinu soovitud piirkonnas ei ole teekünniseid ja lamavaid politseinikke*).

Mobiilsed väljastuspunktid on:

  • Naisss.ee Tallinna ja Pärnu ladu, igapäevaselt (kokku lepitud ajal)
  • Naisss.ee demoauto, igapäevaselt (1x nädalas varieeruva graafikuga Tallinn, 6x nädalas Pärnu)
  • Üritus, millel Naisss.ee osaleb
  • Tartu eelneval kokkuleppel (1-3x kuus)

Tutvu kohe kevadtoodete valikuga!