Carbon Collective Luxor, ultra kontsentreeritud autošampoon, Limited EDT

25.99

Ainult 2 laos

Carbon Collective Luxor on täpselt see, mida nimi ütleb. Luksuslik kullaosakestega särav ja ülimalt vähese kuluvusega šampoon. Luxor on lõhnastatud Cologne seeria parfüümide baasil ja tagab erakordse pesukogemuse.

Vaid piiratud koguses saadaval!

Kogu eriväljaannete komplekti leiad siit.

Kirjeldus

Ultra kontsentreeritud autošampoon Luxor. See on luksusliku välimusega, kõrgelt kontsentreeritud vahutav autopesu šampoon, mis aitab vaevatult teostada süvapesu nii kaitsmata kui ka kaitstud pindadele.

Rikkalikut kuldne ning OUD aroomiga šampooni kulub vaid 5 pumpa terve suure autopesu ämbri peale (20 liitrine), et saada vahune, libe ja turvaline segu. Ühest pudelist piisab ulmelise 65 pesu teostamiseks!

Omadused:

  • Piiratud eriväljaanne
  • Kõrgelt kontsentreeritud
  • Väga vahutav
  • Sügavpuhastav
  • Kaitsetöötluste sõbralik
  • Puhas šampoon (ei sisalda õlisid ega läike võimendajaid)
  • Eriline parfüümi aroom

Parima käsipesu tulemuse saavutamiseks soovitan kasutada Carbon Collective Ultimus snowfoam leotusvahtu.

Luxor ultra kontsentreeritud autošampoon kuulub eriväljaandena loodud Limited Edition Box Set komplekti. See koosneb vaid piiratud koguses valmistatud ja täiesti uutest toodetest, mis loodi spetsiaalselt selle kinkekarbi jaoks. Tooted õnnestusid nii hästi, et nendele tekkinud järelnõudluse tõttu otsustas Carbon Collective pakkuda väikest ja limiteeritud kogust Luxor šampooni ka eraldi soetatava tootena.

Seega siin on sinu võimalus täiendada enda varusid või katsetada täiesti esimest korda seda eriti luksuslikku ja vähese kuluga kullast sädelusega autopesu šampooni. Piiratud saadavuse tõttu jätkub seda toodet vaid üksikutele kiirematele.

Luxor on meeli hellitav kingitus sulle endale, millega tagad erakordse oma auto pesukogemuse. Kuigi see on liiga ilus toode, mida kellegi teisega jagada, siis sobib Luxor loomulikult ka mõnele oma heale autoentusiastist sõbrale kingitusena.