Carbon Collective Bucket Organiser ämbrihoidik

22.99

Laos

Carbon Collective Bucket Organiser ämbrihoidik on siin selleks, et autopesu protsess oleks sujuv ja korrastatud.

Harjad, pudelid ja muu varustus vedeles seni pesu ajal maas? Nüüd saad need panna mugavasse iga ämbriga sobituvasse hoidikusse, kus väldid asjade mustaks saamist ning vees uppumist.

Kirjeldus

Carbon Collective ämbrihoidik on loodud professionaalsele detailerile, mugavalt hoides sinu detailimis arsenali käeulatuses, parandades tõhusust ja töö sujuvust.

Universaalne disain – hoidik on disainitud tihedalt klammerduma peaaegu kõigi detailimisämbrite külge, sobides koos või ilma gamma-tihendiga kaaneta.

Kaasaskantav toodete hoidik, mille pealmine osa mahutab mitmeid pudeleid, harju, snowfoam vahupüstoli või tööriistu, samal ajal kui viis integreeritud äravoolu auku tagavad, et sinu detailimisvahendid jäävad kuivaks ja eemal mustast veest.

Kaks külghoidikut hoiavad kogu Ultra Soft Detailing Brushes  või jäikade pehmete Detailingu harjade komplekti, riputades neid vabalt hõlpsaks juurdepääsuks ja aidates neil kasutamise vahel kuivada.

 

Peamine osa võib mahutada:

Külghoidikud hoiavad:

  • Nr 10 210 mm hari
  • Nr 12 220 mm hari
  • Nr 16 230 mm hari
  • Nr 18 240 mm hari

Naisss soovitus: ämbrihoidik on kasulik lisavarustus sinu igasugusele autopesu ämbrile. Enam ei pea sa oma detailingu varustust maas hoidma. Samuti ei pea oma järjekorda ootavad harjad, pesukindad ja pesupadjad ämbri põhjas ligunema. Samuti väldid oma vahupüstoli ning erinevate vahendite pudelite ümber kukkumist või töö käigus jalgu jäämist. Hoidik sobib ideaalselt sinu uue Carbon Collective 20 liitrise või 13 liitrise autopesu ämbriga. Kui sul siiski on juba vana ämber, saad hoidikut ka mugavalt sellega kasutada.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.