Carbon Collective Onyx Twisted mikrofiiber kuivatusrätik

26.99

Laos

Carbon Collective Onyx Twisted kuivatusrätik on valikus universaalse rätikuna, millega kuivatad vaevata terve auto.

Twisted kiud tagavad rätikule keskmisest parema vee imamisvõime ning muljetavaldava vastupidavuse.

Kirjeldus

Carbon Collective Onyx Twisted mikrofiiber kuivatusrätik on esmakordselt saadaval täiesti uuel tasemel, kus on kasutatud uusimat mikrofiiber tehnoloogiat. See on suurem versioon Onyx Mini väiksest kuivatusrätikust.

See on just sulle sobiv rätik kui otsid efektiivselt toimivat, vastupidavat ja mõnusalt suurt kuivatuslappi igapäevasteks kuivatustoiminguteks. See on piisavalt suur, et kuivatada ühtlaste tõmmetena terve sinu auto. Üldiselt ei vaja see rätik ka ühe auto peal kasutades vahepealset välja väänamist kui sõidukile on paigaldatud vetthülgav kaitsetöötlus.

Keerutatud kiud kasvatavad rätiku pindala, suurendades sellega vee kogust, mida see rätik hoida suudab.

Kahekihiline ääreta konstruktsioon kahekordistab rätiku imamisvõimet ja aitab samal ajal vältida kasutamise ajal kriimustuste teket.

Masinpesu 40 kraadi juures, kasutades mittebioloogilist pesuvahendit.

Ärge kasutage pehmendajat.

 

Omadused:

  • 1100 GSM
  • 80/20
  • Ääreta
  • Sildivaba
  • 50×80 cm
  • Valmistatud Koreas

Hooldus:
Teosta masinpesu eraldi, kasutades neutraalset pesuainet ning sooja vett. Pesu järel riputa kuivama. Ära kasuta pehmendeid ega valgendajat. Kontrolli iga lapi puhtust alati enne selle kasutamist.

Et sinu mikrofiiber kuivatusrätik peaks kaua vastu on nüüd Saadaval Carbon Collective mikrofiibrite pesuvahend, mis on loodud koostöös maailma suurima mikrofiiber lappide tootjaga KLiN-i endaga ning on testide tulemusel perfektselt vastav rangetele kvaliteedi nõuetele. Hoolda enda kõrgeima kvaliteediga mikrofiibreid nii, et nende omadused ja uueväärsus säiliksid mitmeid aastaid: Restore mikrofiibrite pesuvahend!

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.